Tillbaka till katalog

Niels Walseth

Niels Walseth
Niels Walseth
Niels Walseth
Niels Walseth
Niels Walseth
Niels Walseth

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

NIELS WALSETH (1914-2001): Man vid strand, signerad, olja på duk, 49x39 cm

Konditionsrapport

Auktionsnummer:

375426

Datum:

2016-04-11