Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
NIELS WALSETH (1914-2001): Man vid strand, signerad, olja på duk, 49x39 cm
Konditionsrapport
Auktionsnummer:
375426
Datum:
2016-04-11
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här