Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
NIEKS (L Boehm) WALSETH (1914-2001): kvinna i bergslandskap, signerad L Boehm, olja på duk, ca 49x39 cm
Konditionsrapport
Auktionsnummer:
601195
Datum:
2018-12-28
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här